Depolama

Depolama

Eşya Depolama 2023

Eşya Depolama’da %25 İndirim ile sizlere bu zor süreçte destek olabilmek için tüm Depolama hizmetlerimizde indirim kararı kıldık.Sizde hem uygun hem kaliteli hizmet almak için Atacan Eşya Depolama ile iletişime geçin.

Atacan Eşya Depolama

Ofisler de, daireler de ve depolar da kullanılmayan bir dünya eşya bulunmaktadır. Hane sahipleri, söz konusu bu eşyaların belirli bir süre saklanması için eşya depolama firmaları ile iletişime geçmektedir. Bahsi geçen hizmeti sağlayan evden eve nakliye firmamız, her türlü malzemeyi, mobilyaları ve seri imalat ürünlerini sorunsuz bir şekilde saklamaktadır. Firmamızın depoları, hijyenik olmakla beraber yüzde de yüz güvenlidir.

Ayrıca ev eşyası depolama hizmetleri İstanbul’un tüm semt ve ilçeleri için verilmektedir. Ekiplerimiz talep edilen adreslere gelerek saklanması istenen eşyaları ambalajlamaktadır. Yükleme sırasında da eşyaların zarar görmesi, deforme olması engellenmektedir.

Eşya depolama hizmetleri her türlü yük için verilebilmektedir. Firmamızın saklama alanları oldukça geniştir. Yine saklama alanlarımız kapalı ve güvenli olmakla beraber çevresel etkenlere karşı da korunaklıdır.

Evden eve nakliye firmamız, tadilata girmiş olan daire veya ofisler için de günlük ta da haftalık depolama hizmeti vermektedir. Depolama süresi müşterilerimiz tarafından belirlenmektedir. Aylık veya yıllık gibi istenilen süre kadar depolama desteği sağlanmaktadır.

3700m2 depolama tesisi ile anahtarı sadece sizde bulunan depolama alanları ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Atacan Depolama Alanı Görsellerimiz :

Anadolu yakası eşya depolama ve Avrupa yakası eşya depolama tesisimiz Plaza Katlarıdır Aşağıda Belirtilen Depolama Tesisimizin Dış Görünüşüdür.

eşyadepolama

eşyadepolama

Depolama tesisimiz Plaza Katlarıdır Aşağıda Belirtilen Depolama Tesisimizin Dış Görünüşüdür.

atacanistanbuleveşyasıdepolama

atacanistanbuleveşyasıdepolama

Depolama tesisimiz Plaza Katlarıdır Aşağıda Belirtilen Depolama Tesisimizin Anahtarlı Oda Sistemli Görünümüdür.

anahtarlıodaalanlari

anahtarlıodaalanlari

İstanbul Eşya Depolama

Anadolu yakası ve Avrupa yakası depolama ile yük depolama hizmeti ciddi bir profesyonellik gerektirmektedir. Depolanacak olan tüm eşyalar özenle paketlenmeli ve aynı özenle araçlara yerleştirilmelidir. Ancak bazı firmalar işini düzgün bir şekilde gerçekleştirmemektedir. Örneğin bahsi geçen eşyalar özensiz bir şekilde ambalajlanmaktadır.

Bu nedenle de taşıma sırasında deforme olmaktadır. istanbul eşya depolama hizmeti, sadece profesyonel firmalar bünyesinden alınmalıdır. Ayrıca hizmet öncesin de firmalar hakkın da detaylı araştırmaların yapılması da çok önemlidir.

Ev,Ofis Depolama Hizmeti

Eşyaların hangi şekilde depolanacağı hakkın da bilgiler edinilmelidir. Firmamız ise profesyonel ve kurumsal çalışma prensibi sayesin de müşterileri memnuniyeti sağlamaktadır.İstanbul eşya depolama hizmetleri ekonomik fiyatlar ile verilmektedir.

Ambar yükleri, komple mobilyalar, seri imalat veya tekstil ürünleri profesyonel bir şekilde muhafaza edilmektedir. Atacan nakliyat firmamız, yüksek katlı binalar da bulunan eşyalar için asansör sistemi temin etmektedir. İşcilik uygulamaları sırasında hiçbir eşya zarar görmemektedir.

  • Depolama Hizmetinden Faydalananlar
  • Evi tadilatta olanlar
  • Kentsel dönüşümde olanlar
  • Yurtdışına çıkanlar
  • Kısa süreli saklamak isteyenler
  • Evinde fazla yer kaplayan eşyalar
  • Atmaya kıyamayanlar

Depolama Firmaları

Eşya depolama firmaları içerisin de en ekonomik hizmeti almak yerine en kaliteli hizmeti almak ilk amaç olmalıdır. Çünkü saklanan eşyaların maddi değerleri oldukça fazladır. Bu eşyalarıın zarar görmesi halin de ağır maddi kayıplar ile karşılaşılmaktadır.

Firmamız fiyat noktasında mümkün mertebe en uygun hizmeti sunmaktadır. Ayrıca tüm hizmetler tamamen sigortalı bir şekilde verilmektedir. Eşya depolama firmaları seçimin de bazı hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Örneğin bazı nakliyeciler  derme çatma alanlar da depolama hizmeti sunmaktadır. Bu gibi alanlar da depolanan eşyalar kullanılmaz bir hale gelmektedir. Atacan nakliye şirketimizin depoları günümüz modern yaşantısına uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca tüm saklama alanlarımız haftalık rutin kontrollerden geçirilmektedir.

Eşyaların zarar görmesi, deforme olması veya kayıp olması asla söz konusu değildir. İstanbul eşya depolama firmaları sayesin de pek çok müşterimiz geleceğe güzel yatırımlar yapmaktadır. Firmamıza gelen talep ve istekler hızlı bir şekilde onaylanmaktadır.

Depolanması istenen tüm eşyalar 1 iş günü içerisin de talep edilen adreslerden teslim alınmaktadır.

Anahtarlı Oda Sistemi İle Hizmetinizdeyiz.

  Hizmet Çeşitleri  AYLIK DEPOLAMA ÜCRETLERİ
  MİNİ DEPOLAMA  400 ₺
  MIDI DEPOLAMA  500 ₺
  MAKSİ DEPOLAMA  700 ₺
  ULTRA DEPOLAMA  900 ₺
  MEGA DEPOLAMA (+1 oda – 15m3)  620 ₺
  1+1 (bir oda bir salon eşya depolama) 700 ₺ – 1000 ₺
  2+1 (iki oda bir salon eşya depolama )  1000 ₺ – 1500 ₺
  3+1 (üç oda bir salon eşya depolama ) 1500 ₺ – 2000 ₺
*Nakliye ücretleri bölge ve şehirlere göre farklılık göstermektedir.
PERSONEL ÜCRETLERİ
  BÖLGELER ÜCRETLERİ
  ANADOLU YAKASI 550 TL+KDV
  AVRUPA YAKASI 550 TL+KDV

Kiralık Eşya Deposu Firmaları 2022

Ev eşyası depolama hizmeti, bünyemiz tarafından verilmektedir. Yaşam alanların da bulunan tüm mobilyalar, beyaz eşyalar, koltuk ve yatak takımları sorunsuz bir şekilde muhafaza edilmektedir. Tadilata girmiş olan daireler için günlük araç desteği sağlanmaktadır.

Ev eşyası depolama ekiplerimiz, mobilyaların de montajını gerçekleştirdikten sonra ambalajlama çalışmalarına başlamaktadır. Tüm eşyalar dikkatli bir şekilde kamyonlara yerleştirilmekte ve ardından depolama alanlarımıza getirilmektedir.

Boşaltma uygulamaları sırasında da eşaların zarar görmesi engellenmektedir. Ev eşyası depolama hizmetimiz, güvenli bir şekilde verilmektedir. Ayrıca her müşterimize özel kilitli odalar tahsis edilmektedir.

Bu sayede de eşyaların birbirine karışma riski ortadan kaldırılmaktadır. Firmamız, zarar gören eşyaların maddi değerlerini hesaplayarak müşterilerimize ödeme yapmaktadır. Mal sahiplerinin en ufak bir mağduriyet yaşaması söz konusu değildir.

Ev eşyası depolama firmamız aynı zaman da gelen geri iade taleplerini de 1 iş günü içerisin de karşılamaktadır. Depolama alanlarımızın tamamı 7/24 güvenlik kameraları ile takip edilmektedir. Maddi açıdan çok değerli olan eşyalar için özel bölmeler oluşturulmaktadır. Depolama hizmetlerin de ilk önceliğimiz eşyaların güvenliğinin maksimum bir düzey de sağlanmasıdır.

✅ Eşya Depolama Alanı Plaza Katı Anahtarlı Oda
✅ Sigortalı Mı ? En Ufak Parçaya Kadar
✅ Ölçüler Nedir ? Her Boyut’ta Depo
✅ Alarm ve Kamera 7 / 24 Kesintisiz Hizmet

Eşya Depolama Fiyatları 2022

Eşya depolama fiyatları 2022 yük sayısına göre değişmektedir. Maliyet hesaplamaları yapılırken depolama süresi ön planda tutulmaktadır. 2+1 ile 3+1 daireler de bulunan eşyaların depoma ücretleri farklıdır.

Firmamız ise büyük daireler ve çoklu eşyalar için yüzde 25’lik indirimler yapmaktadır. Paketleme, geri iade, sökme ve takma gibi uygulamalar için ekstra bir ücret talep edilmesi söz konusu değildir. Eşya depolama fiyatları yapılan ekspertiz çalışmalarından sonra belirlenmektedir.

Firmamız komple mobilyalar, fabrika imalat ürünleri ve ev eşyaları için ekstra yüzde 10’luk indirimler gerçekleştirmektedir. Piyasa merdiven altı depolar üzerinden hizmet veren firmalar tarafından talep edilen tutarlar cazip gelebilir. Ancak bu tür depolar da saklanan eşyaların sağlıklı bir şekilde kalması söz konusu değildir.

Depolama fiyatları kadar önem arz eden diğer bir nokta sunulan hizmetin kalitesidir. Firmamızın fiyat politikasını öğrenmek için müşterileri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bünyemiz de kapalı kasa kamyon ve kamyonet gibi pek çok araç modeli yer almaktadır. Tüm yükler sigortalı bir şekilde taşınmaktadır.

atacandepoaracikamyon

atacandepoaracikamyon