Evden Eve Nakliyat fiyat Al

Evden Eve Nakliyat fiyat Al

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları konusunda internet üzerinde yapılan araştırmalar neticesinde ulaşılan sonuçlar ne yazık ki çoğu zaman doğru bilgileri vermemektedir. Nakliyat sektöründe fiyat listesi için herhangi bir standarttan bahsetmek mümkün değildir. Çünkü evden eve nakliye işlemlerinin her biri birbirinden farklı hacimlerde işlemlerdir. Bu sebeple evden eve nakliye fiyatları  her müşterinin kendi ihtiyaçları ve talepleri göz önünde bulundurularak hazırlanmakta ve fiyat teklifi özel olarak iletilmelidir.

Evden eve taşınma işlemi günümüz şartlarının karşımıza sıklıkla çıkardığı işlemlerden bir tanesidir. Tayinler, ev değişiklikleri, iş gereği geçici veya kalıcı mekan değişiklikleri ve sayılamayacak kadar bir çok sebep… Eskiden evden eve nakliye işlemleri bireysel olarak çözülmeye çalışılır, nakliye aşamasında sadece kamyon kiralanırdı. Fakat yaşam standartları geliştikçe eşyalar, mobilyalar ve diğer beyaz eşyalarda değerlendi. Zamanında herkes için çok değerli olduğu bu zamanda taşınma işleminin hiçbir eşyaya zarar vermeden, pratik bir şekilde taşınması için profesyonel yardım almak lüks değil standart oldu.

atacanistanbulnakliye

atacanistanbulnakliye

Evden Eve Nakliyat Fiyat

Evden eve nakliyat hizmetleri söz konusu olduğunda fiyat araştırmasından önce kalite ve güven araştırmasının yapılması daha önemlidir. Çünkü fiyatın hesaplı olmasına aldanılarak gelişigüzel, merdiven altı olarak tanımlanan firmalardan alınan hizmetler daha büyük streslere ve maddi kayıplara yok açabilmektedir. Bu ve benzeri mağduriyetlerin önüne geçilmesi için müşterilerin bilinçlenerek en uygun nakliyat fiyatları veren firmaları bulmak yerine en kaliteli evden eve nakliyat hizmeti sunan, kurumsal ve profesyonel firmalara ulaşmaya çalışması gerekmektedir.

Evden eve nakliyat ücretleri konusunda araştırma yapan kişilerin merak ettiği noktalardan bir tanesi de fiyat hesaplama işleminin internet üzerinden online yapılıp yapılamayacağı. Bu konuda bazı sitelerde evden eve nakliyat hesaplama formu adı altında online araçlar yayınlansa da çıkan sonucun birebir net rakamı vermesi mümkün değildir. Ayrıca bu araçlardan alınan fiyatları baz alarak ilgili firmayı aramanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

atacanevdenevearaci

atacanevdenevearaci

Örneğin: Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları konusunda hesaplama araçlarından bir hesap çıkardınız. Karşınıza çıkarılan rakam size makul geldi ve firmayı arayarak hizmet talebinde bulundunuz. Fakat atladığınız nokta şu ki; Eğer şehirlerarası nakliyat için talep ettiğiniz ile aynı tarihlerde giden bir araç bulunursa bu hizmet çok daha uygun fiyata gerçekleştirilebilir.  Uygun fiyat aldığınızı düşündünüz ama aslında firma tahmin ettiğinizden çok daha fazla kazanarak sizi aldatmış bulundu.

Bu ve benzeri durumlarla karşılaşmamak için güvenilir ve kurumsal firmalarla birebir görüşme gerçekleştirerek evden eve taşıma fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz. Atacan Nakliyat olarak İstanbul şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetlerimizi 1983 yılından beri güvenilir ve şeffaf bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Firmamızı 7/24 ücretsiz müşteri destek hattımız olan 0532 356 62 85 nolu numaradan arayarak “evden eve nakliyat fiyat al” butonuna tıklayarak fiyat politikamız ile ilgili merak ettiğiniz tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Ucuz Evden Eve Nakliyat

Ucuz evden eve nakliyat terimiyle yapılan araştırmaların sebebi insanların kendi bütçelerine uygun olan fiyatlar üzerinden hizmet veren firmalara ulaşmak istemesidir. Bu arayışı ve iyi niyeti suiistimal etmek isteyen bazı firmalar etik olmadığı halde imkansız olarak tanımlayabileceğimiz fiyatları site başlıklarına eklemektedirler. Örneğin: “İstanbul Evden Eve Nakliyat 499 TL” Bu tarz yanıltıcı başlıkların amacı insanların anlık reflekslerini, iyi niyet ve ekonomik durumlarını suiistimal ederek başlığa tıklamalarını sağlamak. Bu sayede insanları aldatarak hit kazanmaya ve sıralamalarını yükseltmeye çalışan firmaların yaptıkları kesinlikle etik değildir.

Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama Nasıl Yapılır?

Evden eve nakliyat fiyat hesaplama işlemi kesinlikli güvenilir bir nakliye şirketinin uzmanları ile irtibat sağlanarak yapılmalıdır. Bu işlem online araçlar üzerinden oda sayısı + hedef adres seçilerek yapılacak bir işlem değildir. Bir kurumsal firma ile önce telefon görüşmesi sonra gerekirse yüz yüze görüşme gerçekleştirilerek taşınma işleminin tüm detayları aktarılmalı, gerekli araştırmaların neticesinde fiyat verilmelidir.

Atacan Nakliyat olarak evden eve nakliyat ücretleri konusunda ayaküstü hesaplama ya da fiyat verme girişimlerine kesinlikle başvurmuyoruz. Telefondan tanıştığımız ve taşınma talebi hakkında ön bilgi aldığımız müşterimizi yüz yüze görüşmeye davet ediyor, gerekirse bulunduğu noktaya kendimiz gidiyoruz. Ardından ücretsiz ekspertizlerimiz aracılığı ile yerinde tespit yapıyoruz.

evdenevenakliyatfiyatal

evdenevenakliyatfiyatal

Evden Eve Nakliyat Ücretleri Hesaplama Detayları

Evden eve nakliyat ücretleri konusunda ücret hesaplama talep eden müşterimize ekspertizlerimizi yönlendirerek ücretsiz hizmet sağlıyoruz. Çünkü net rakamları vermek ve müşterinin karşısına sonradan maliyetler çıkarmamak için en sağlıklı yöntem budur.

Bu yerinde keşif çalışmasında şu hususlar göz önünde bulundurularak hesaplama yapılmaktadır:

 • Taşınacak evin oda sayısı kaç?
 • Eşya yoğunluğu ne düzeyde?
 • Taşınacak ev kaçıncı katta?
 • Eğer üst katlardaysa apartmanda yük taşıma asansörü var mı?
 • Asansörlü evden eve nakliyat aracı gerekli mi?
 • Taşınacak olan evin bulunduğu sokak ve cadde koşulları nasıl?
 • Paketleme işlemleri için ne kadar ambalaj malzemesi ve süre gidecek?
 • Taşınma esnasında kaç personel görev almalı?
 • Taşınma işlemi için hangi ölçekte bir nakliye aracı gerekli?
 • Evin taşınacağı hedef adres şehir içinde mi? Şehir dışında mı? Mesafe kaç km?
 • Yeni hedef adres/ev kaçıncı katta? Bina yapısı nasıl? Sokak ve cadde koşulları nasıl?
 • Eşyaların nakliye aracından yeni adresine yüklenmesi asansörlü nakliye aracıyla mı olmalı?
 • Yerleştirmeden ve kurulum hizmeti tarafımızdan mı verilecek?
 • Baştan sona taşınma işlemi ortalama kaç saat sürecek?
 • Nakliyat sigortası maliyetleri ne kadar çıkacak?

Bu soruların cevabı yerinde keşif aşamasında ekspertizlerimiz tarafından not edilmektedir. Ardından en uygun ve ekonomik evden eve nakliyat fiyatları için teklifimizi hazırlıyoruz. Müşterimiz tarafından uygun görülmesi durumunda nakliyat sözleşmesi ile beraber sigorta poliçeleri de hazırlanır. Ardından anahtar teslim evden eve nakliyat hizmetimizi profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz.

evtaimaücretleri

evtaimaücretleri

Evden Eve Taşıma Fiyatları

Evden eve taşıma fiyatları için verilecek hizmetin hangi yönlerde hangi koşullarda gerçekleştirileceği belirlenmelidir. Yani şehirlerarası nakliyat mı söz konusu yoksa şehir içi evden eve nakliyat mı? Bu ikisinin fiyat hesaplaması farklı metotlarla yapılmaktadır. Bunun haricinde taşınacak eşyanın niteliği nedir? Örneğin ev içerisinde antika ve sanatsal değeri olan eşyaların taşınması için ayrı bir ambalajlama, taşıma planı ve sigortalama hizmeti yapmak gerekirse fiyat değişebilmektedir.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları konusunda öncelikle müşterimizin adresine ulaşarak ev eşyalarının tespitini yapıyoruz. Ardından hangi şehre hangi tarihte gidilmesi talep ediliyor, depolama gerekiyor mu? Gibi soruların cevabını netleştiriyoruz. Bunlar belli olduktan sonra aynı yöne giden uygun araçların tespiti yapılmaktadır.

En uygun şehirlerarası nakliyat ücretleri ve tekliflerini sunabilmek adına geliştirdiğimiz kusursuz organizasyonla, yıllardan beri profesyonel çalışmalarımız bulunmaktadır.

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şehir içi evden eve nakliyat fiyatları şehirlerarası taşımacılığa göre daha uygun olabilmektedir. Örneğin 2+1 orta hacimli bir eşya yoğunluğu olan evin şehir içi ortalama uzaklıktaki bir adrese taşınma işlemi 1200 TL’den başlayan fiyatlarla mümkün olabilmektedir. Daha net bilgi için detayların görüşülmesi gerekmektedir.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firmamız Atacan Nakliyat uluslar arası evden eve nakliyat konusunda yıllardan beri devam eden deneyim ve tecrübesi, gerekli tüm yetki ve izin belgeleri ile profesyonel olarak hizmet vermektedir. Uluslararası evden eve nakliyat fiyatları ve ücretleri farklı metotlar, araştırmalar neticesinde hesaplanabilmektedir.

Uluslararası evden eve taşımacılık fiyatları ve diğer detaylar için firmamızı arayarak müşteri danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.