hakkımızda bayraktar

İstanbul Özel Depolama Hizmeti

Özel Anahtarlı Oda Depolar İstanbul

Atacan nakliyat şirketimiz özel eşya depolama hizmetini çeşitli şekiller de vermektedir. Çok değerli veya pahalı olan eşyalar, kapalı konteyner sistemlerin de muhafaza edilmektedir. Çelik kasalar, antika parçalar, piyonalar ve diğer özel malzemeler ekiplerimiz tarafında profesyonel bir şekilde paketlenmektedir.

Ayrıca özel eşya depolama hizmetleri sadece sigortalı bir şekilde ve güvenli yöntemler ile verilmektedir. Depolama alanlarımızın tamamı kapalı hacimler olmakla beraber çevresel şartlara karşı da korunaklıdır. Eşya depolama şirketimiz, aynı zaman da ev ve ofis malzemelerinin muhafaza edilmesi noktasında da destek sağlamaktadır

İstanbul geneline nakliye ve depolama hizmeti verilmektedir. Küçük ve büyük hiç fark etmeksizin tüm eşyalar firmamız tarafından 1 iş günü içerisin de teslim alınmaktadır.


evesyasidepolama


Özel Eşya Depolama

Eşya depolama denilince pek çok müşterimizin aklına sorunlar gelmektedir. Ev veya iş yerlerin de kullanılmayan pek malzeme yer kaplamaktadır.  Bu tür eşyalar depolama desteği sunan firmalara emanet edilmektedir. Ancak işini kaliteli bir şekilde yapmayan nakliyeciler yüzünden birtakım sorunlar yaşanmaktadır.

Atacan eşya depolama firmamız, paketleme başta olmak üzere yükleme, boşaltma ve geri teslimat noktasında sorunsuz bir hizmet sunmaktadır. Firmamızın depoların da bulunan eşyaların deforme olması, kayıp olması veya çalınması mümkün değildir. Her bir eşya dikkatli şekilde raf ve oda bölmelerine yerleştirilmektedir. Ayrıca firmamız kilitli oda özel eşya depolama desteği de sağlamaktadır. İsteyen müşterilerimize özel bölmeler oluşturulmaktadır.


istanbuldepo


Özel Eşya Depolama Ücretleri

Eşya depolama ücretleri, verilen hizmet kalitesine ve hizmet süresine göre değişmektedir. Firmamız günlük, haftalık, yıllık gibi farklı süreler de depolama desteği sunmaktadır. Teslimat aşamasın da tüm koltuk ve mobilyaların listesi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra çekilen resimler sayesinde de hangi eşyanın hangi müşterimize ait olduğu kayıt altına alınmaktadır.

 Eşya depolama ücretleri yük sayısına göre de değişmektedir. Firmamız ise indirimli fiyatlar sunarak müşterilerini memnun etmektedir. Aylık ve günlük depolama ücretlerimiz, piyasanın altındadır. Ayrıca özel eşya depolama fiyatlarımız da makul bir düzeydedir. Sırf özel malzemelerin depolanması için absürt rakamlar talep edilmemektedir. Atacan nakliye, ofis depolama, ev depolama ve komple yük depolama fiyatları üzerinden yüzde 15’lik indirimler gerçekleştirmektedir.

 • Depolama Hizmetinden Faydalananlar
 • Evi tadilatta olanlar
 • Kentsel dönüşümde olanlar
 • Yurtdışına çıkanlar
 • Kısa süreli saklamak isteyenler
 • Evinde fazla yer kaplayan eşyalar
 • Atmaya kıyamayanlar

esyadepolamaistanbul


Özel Eşyalar Nasıl Depolanmalıdır?

Özel eşyaların muhafaza edilmesi noktasında alınması gereken bazı önlemler vardır. Öncellikle eşya analizinin dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Kırılgan malzemelerin paketlenmesi, araca yüklenmesi ve depoya indirilmesi sırasın da zarar görmemesi önemlidir. Özel eşya depolama firmamız tüm eşyaları ekspertizden geçirmektedir.

Depolarımız da bulunan raf ve sabitleme aparatları sayesin de muhafaza süresi boyunca eşyaların deforme olması engellenmektedir. Ayrıca hantal eşyalar için de farklı depolama yöntemleri tercih edilmektedir. Atacan nakliyat şirketimiz, tüm eşyaları uzun süre boyunca muhafaza etmektedir. Detaylı fiyat bilgisi için şirketimiz ile iletişime geçebilir ve adresinize araç gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

hakkımızda evden eve

Gerçek İstanbul Nakliyat'ı Nasıl Ayırt Edebilirsiniz ?

 • K3 Belgesi olan şirket konumunda bulunan ve taşımacılık belgeleri tam olan şirketlere verilir.İstanbul Nakliyat K3 Belgesi için bilgi alınız.
 • Marka tescil ve Iso 2001 belgelerini isteyiniz.
 • Türk Ticaret ve Vergi Dairesinden mutlaka sorgulama isteyiniz.
 • Açık adreslerinde inceleme yapıp şirket kimlik bilgilerinden bilgi isteyiniz.
 • Taşınma günü gelecek olan personellerin sigorta belgeleri